34 990 Lekë


Përshkrimi

Navigator Garmin Drive 61 LMT-S Harte e Integruar

Udhedrejtues per automjetet dhe destinacionet e deshiruara

Mund te ndermerni rruge te cilat jane te panjohura per ju dhe mund...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 35674

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

9 produkte te tjere ne te njejten kategori:

29 990 Lekë
32 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
16 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Navigator Garmin Drive 61 LMT-S Harte e Integruar

Udhedrejtues per automjetet dhe destinacionet e deshiruara

Mund te ndermerni rruge te cilat jane te panjohura per ju dhe mund t`i kaloni ato pa u shqetesuar 

Punon pa internet, pasi ka GPS te instaluar dhe operon kudo te jeni

Navigatori vjen me harte te Europes te integruar (perfshire ketu edhe Shqiperia) me te pakten 15-24 vende ku perditesohen vazhdimisht

Ka disa funksione si aparature si prsh : 

1.Alarme te ndryshme gjate udhetimit

2.Udhezimet e drejtimit 

3.Paraljmaeron per kthesat e ngushta ,kalimet e shpejtesise se lejuar 

4.Paralajmeron per pranine e shkollave, kalimeve ne nivel si dhe pikave te rrezikut 

5.Njofton kur ju keni ndermarr nje rruge te gabuar si dhe per kamerat e shpejtesise 

Ne nje udhetim te gjate cdo 3 ore ju kujton per nje pushim per te anashkaluar rreziqet e e mundshme 

Ju orienton per nje pike te sakte vendodhjen e nje vendi te caktuar 

Punon me Garmin Backup Camera e cila ju lejon te shikoni kembesoret dhe objektet e tjera 

Garmin Expres ju lejon te perditesoni hartat dhe software

Suporton vend per micro SD card 

Permasat e ekranit jane 13.6 x 7.2 cm cm dhe diagonalja 15.4 cm ku rezolucioni eshte 800 x 480 pixels

Bateri e rikarikueshme e cila nje karikim i plote mban per rreth 1 ore 

Permasat e te gjith artikullit jane 17 x 9.4 x 2.1 cm

Specifikat

Marka Garmin
Garancia 1 vit