3 490 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 2 500 Lekë


Përshkrimi

  • Kamera Makine Pasqyre Full HD
  • Regjistron para dhe mbrapa
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 19617

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

2 490 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

13 produkte te tjere ne te njejten kategori:

9 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (58)
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (51)
I disponueshëm
1 790 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 2200 L
Shitur (78)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (9)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
New
6 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kamera Makine Pasqyre Full HD

Kamera per makinen e cila ju vjen ne ndihme qe te filmoni cdo moment gjate udhetimit.

Kamera eshte e vecante dhe ngjan me pasqyren e makines.

Ju mund ti perdorni filmimet tuaja si dokument te rendesishme ne raste aksidenti, gjobave te pa drejta nga policia, vjedhjes, ose ne taksi per te mbajtur nen vezhgim kliente te dyshimte.

Full HD.

Me dy kamera; nje regjistron perpara ndersa kamera tjeter vendoset ne pjesen e pasme te makines dhe regjistron prapa.

Opsion per te shfaqur te dyja kamerat njekohesisht ne ekran.

Kamera filmon ne nje kend prej 170° 

Ekrani eshte eshte me madhesi 4.0'' TFT

Suporton Karte memorie deri ne 32 GB

Rezolucioni 1920 x 1080p, 1280 x 720p

Formatet Video: H.264

Formati i fotove: JEPG

Audio: AAC

Mikrofon i integruar

Bateri e integruar e rikarikueshme ( kamera duhet te qendroje ne pjesen me te madhe te kohes ne 

karikim)

12-24V / 2A

Produktet që keni parë