2 590 Lekë


Përshkrimi

Sensor parkimi per modele universale makinash CF5067

Per te mos rrezikuar demtimin e makines tuaj apo te njerezve 

Me drita LED SLIM dhe me madhesi dhe ngjyra te ndryshme

Sensori mund te vendoset ne pjesen e pasme te makines

Per te gjitha detajet e vendosjes dhe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 22325

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Sensor parkimi per modele universale makinash CF5067

Per te mos rrezikuar demtimin e makines tuaj apo te njerezve 

Me drita LED SLIM dhe me madhesi dhe ngjyra te ndryshme

Sensori mund te vendoset ne pjesen e pasme te makines

Per te gjitha detajet e vendosjes dhe specifikat e sensorit mund te lexoni manualin e perdorimit qe vjen se bashku ne paketim

Me diameter 18.5mm/21.5mm/22mm.

Distanca nga muri qe sensori mund te jape alarmin eshte 1.8m, nga njerezit 1.0m, nga shtyllat kolonat 1.2 metra

4 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 690 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
SHITUR
5 390 Lekë
Shitur (4)
Nuk ka me gjendje
8 390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.