4 390 Lekë


Përshkrimi

Sensor parkimi LED/LCD

Seti permban 4 sensore me tre ngjyra te ndryshme

Lidhini dhe futen thjesht ne pune me nje te shtypur butoni

Display digital me indikatore led per krahun e majte dhe te djathte

Paralajmërime të dukshme dhe me alarm bip-bip

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 26345

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Sensor parkimi LED/LCD

Seti permban 4 sensore me tre ngjyra te ndryshme

Lidhini dhe futen thjesht ne pune me nje te shtypur butoni

Display digital me indikatore led per krahun e majte dhe te djathte

Paralajmërime të dukshme dhe me alarm bip-bip

4 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 590 Lekë
Shitur (158)
2 ne stok
5 690 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
SHITUR
5 390 Lekë
Shitur (4)
Nuk ka me gjendje
8 390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.