5 990 Lekë
8 390 Lekë
Kurseni 2 400 Lekë


Përshkrimi

Sensor parkimi LED/LCD

Seti permban 8 sensore me tre ngjyra te ndryshme

Lidhini dhe futen thjesht ne pune me nje te shtypur butoni

Display digital me indikatore led per...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 26343

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Sensor parkimi LED/LCD

Seti permban 8 sensore me tre ngjyra te ndryshme

Lidhini dhe futen thjesht ne pune me nje te shtypur butoni

Display digital me indikatore led per krahun e majte dhe te djathte

Paralajmërime të dukshme dhe me alarm bip-bip

3 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 590 Lekë
Shitur (163)
2 ne stok
5 390 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al