3 390 Lekë


Përshkrimi

Sistem Hapje Mbyllje MAX 18089174

Hapje mbyllje silencioze me dy celsa

Perdorim i pultit nga largesia. Buton i emergjences , lock/unlock dhe hold

-Eshte e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 27456

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Sistem Hapje Mbyllje MAX 18089174

Hapje mbyllje silencioze me dy celsa

Perdorim i pultit nga largesia. Buton i emergjences , lock/unlock dhe hold

-Eshte e rekomandueshme qe instalimi i ketij produkti te kryhet nga specialiste te fushes.

6 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Cmimi me i lire i garantuar
4 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
3 390 Lekë
Shitur (19)
4 ne stok

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al