3 390 Lekë


Përshkrimi

Sistem Hapje Mbyllje MAX 18089174

Hapje mbyllje silencioze me dy celsa

Perdorim i pultit nga largesia. Buton i emergjences , lock/unlock dhe hold

-Eshte e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 27456

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

4 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 990 Lekë
Shitur (13)
2 ne stok
- 1000 L
4 590 Lekë
5 590 Lekë
I disponueshëm
- 900 L
SHITUR
2 490 Lekë
3 390 Lekë
Shitur (21)
Nuk ka me gjendje
- 1200 L
2 190 Lekë
3 390 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm

Përshkrimi

Sistem Hapje Mbyllje MAX 18089174

Hapje mbyllje silencioze me dy celsa

Perdorim i pultit nga largesia. Buton i emergjences , lock/unlock dhe hold

-Eshte e rekomandueshme qe instalimi i ketij produkti te kryhet nga specialiste te fushes.

Produktet që keni parë

Reviews (0)