2 290 Lekë


Përshkrimi

  • Bokse makine CSP6.5 6.5"  
  • Fuqia 50 w , voltazhi 12 V
  • Cilesi maksimale e muzikes
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31676

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

14 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 890 Lekë
Shitur (69)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm
6 890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 290 Lekë
I disponueshëm
4 490 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
4 590 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
5 290 Lekë
I disponueshëm
New
1 990 Lekë
3 890 Lekë
Kurseni 1900 L
I disponueshëm

Përshkrimi

Boks per makinen modeli CSP6.5 6.5" 

Me veshje kunder rrezeve UV dhe me dy spirale secila nga 2.5 cm

Me fuqi nominale 50 Watt 

Fuqia Maksimale e muzikes eshte 100 W

Diametri eshte 16.5 cm

Permasat jane 39,9 x 19,6 x 9,9 cm  Pesha eshte 2 Kg

Voltazhi eshte 12 volt 

Specifikat

Marka Cobalt
Garancia 1 vit
Diameter 16.5 cm

Produktet që keni parë