2 290 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni700 Lekë


Përshkrimi

  • Kasetofon per makine 
  • Zgjidhni kenget e preferuara dhe degjojini
  • Me ekran LCD per nje udhetim me te kendshem
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32168

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

1 990 Lekë
Shitur (692)
I disponueshëm
6 890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok

Përshkrimi

Kasetofon per makine modeli 6351E 

Me vend per  USB ,SD, SLOT, FM, MP3

Suporton vend per karte memorie deri ne 32 G

Me telekomande me te cilen mund te ndroni kenget apo dhe te kontrolloni volumin

Nje kasetofon qe ju jep mundesine te zgjidhni kenget e preferuara ti ruani ne nje usb dhe ti degjoni ne cdo kohe ne makinen tuaj

Me ekran LCD ku tregohet edhe ora 

Fuqia dalese: 4x50W

Pershtatet per makina me DC +12 V

23 produkte te tjere ne te njejten kategori:

SHITUR New
7 590 Lekë
Shitur (12)
Nuk ka me gjendje
Cmimi me i lire i garantuar
3 490 Lekë
4 590 Lekë
Kurseni 1100 L
Shitur (3)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (46)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
14 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 5000 L
Shitur (45)
I disponueshëm
5 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
9 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (183)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (105)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (105)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
11 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
15 900 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 3.50 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Byon

Me erdhi brenda dites, kasetofoni punon dhe duket sipas fotos faleminderit

Byon

as nje kile kasetofon, nuk vlen

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al