3 590 Lekë
4 590 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

  • Kasetofon makine Cobalt CR6400BT
  • Kasetofon USB/RADIO/CD
  • Ekran LCD/ Drita LED
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38644

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

690 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
890 Lekë
1 390 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (176)
I disponueshëm

23 produkte te tjere ne te njejten kategori:

6 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (61)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (38)
I disponueshëm
5 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
11 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 8000 L
Shitur (7)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (65)
4 ne stok
32 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
9 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (6)
3 ne stok
15 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (54)
I disponueshëm
New
5 990 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (7)
I disponueshëm
New
5 590 Lekë
6 590 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm

Përshkrimi

Kasetafon i markes Cobalt Modeli CR6400BT 

Me bluetooth, USB, MicroSd card, MP3/WMA. Nuk ka vend per disk CD

Funksionon gjithashtu edhe si radio FM me 18 kanale

Me ore dixhitale dhe drita LED dhe ekran LCD. Audio 4x50W

Nuk ka probleme ne rast pengesash ose rruge problematike

ISO te inkorporuar, vend per fishe 3.5mm Jack. Fuqia 13,8 V

Permasat:180 x 150 x 60 mm

1 vit garanci

Specifikat

Marka Cobalt
Garancia 1 vit

Produktet që keni parë