5 990 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

  • Kasetofon me Ekran MP5 7" me Bluetooth USB/SD, FM, WMA, MP3
  • Me porte USB dhe AUX.
  • Kasetofoni lidhet me Bluetooth dhe ka ekran 7".
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 41857

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

22 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 590 Lekë
4 590 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (22)
I disponueshëm
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (62)
4 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (38)
I disponueshëm
5 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
11 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 8000 L
Shitur (8)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (66)
3 ne stok
32 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
9 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (6)
3 ne stok
15 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (54)
I disponueshëm
New
3 590 Lekë
6 590 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kasetofon me Ekran MP5 7" me Bluetooth USB/SD, FM, WMA, MP3

Me Bluetooth, USB, SD Card, AUX, FM Radio.

Suporton format audio MP3/MP4/MP5/DIVX/WMA/JPEG/RMVB/AVI.

Me touchscreen dhe kontroll nga timoni.

Opsion per kamerane  parkimit.

HD 800x480.

Fuqia dalese: 4x50W.                     

Me funksion Aux.

Produkti perfshin: kasetofonin, pultin dhe fishat lidhese.