7 990 Lekë


Përshkrimi

Kasetofon me ekran 7 Inch digital TFT Touch Screen.

Me 2 porta USB.

Kasetofoni lidhet me Bluetooth dhe suporton 7 gjuhe.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33900

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kasetofon me ekran 7 Inch digital TFT Touch Screen.

Me TF card Slot dhe 2 porta USB.

Suporton format audio MP3/WMA/WAV/FLAC/OGG/APE.

Touch Control.

Formati i videove 1080P Clock Function: RM /RMVB /DVD(VOB) /VCD(DAT) /MP1 /MP2 /DIVX /XVID /MP4 /H263 /H264 /FLV /3GP /SWF /AVI /ASF/MJPEG etc.

FM range: 87.5MHz-108.00MHz.   

Fuqia dalese:  4x50W.                     

Kasetofoni lidhet me Bluetooth dhe suporton 7 gjuhe.

Me funksion Aux.

23 produkte te tjere ne te njejten kategori:

SHITUR New
7 590 Lekë
Shitur (12)
Nuk ka me gjendje
Cmimi me i lire i garantuar
3 490 Lekë
4 590 Lekë
Kurseni 1100 L
Shitur (3)
I disponueshëm
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (50)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
14 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 5000 L
Shitur (45)
I disponueshëm
5 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
9 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (183)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (105)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (105)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
11 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
15 900 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 3.50 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews
Byon

Nuk me pelqeu

Byon

Duket i lire ne prekje, i lehte dhe butonat kaucuk i lire por e prisja nga cmimi

Byon

Prisja me mire

Byon

OK

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al