6 990 Lekë
7 590 Lekë
Kurseni600 Lekë


Përshkrimi

  • Kasetofon MP5/MP4 Universal Bluetooth Touchscreen USB/SD/MMC/FM/TV Tuner
  • Bluetooth dhe mikrofon te integruar
  • Asistence e sistemit te parkimit
  • RMAV/RM/MP4/MP5/AVI/FLV
  • Lente me pamje 170°
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 40374

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

26 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 990 Lekë
Shitur (76)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
4 590 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
13 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (63)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (49)
I disponueshëm
4 990 Lekë
5 790 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
7 990 Lekë
9 790 Lekë
Kurseni 1800 L
Shitur (3)
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (183)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (106)
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (106)
I disponueshëm
6 990 Lekë
8 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (3)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
11 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm
13 990 Lekë
15 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (3)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (38)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kasetofon MP4/MP5 Universal Bluetooth Touchscreen USB/SD/MMC/FM/TV Tuner

Kasetofon MP4/MP5 Player me sistem multimedia per makine

7 inç HD player radio MP5 me ekran dixhital me touch.

Bluetooth i integruar për transmetim audio pa fishe, mikrofoni i integruar per telefonatat qe merni gjate udhetimit.

FM/AM, radio me RDS, amplifikator max 4-45W me fuqi me te larte 4 24w RMS, AUX/ Kamera rezerve/  Bluetooth.

Asistence e sistemit te parkimit te makinave. Kthehet ne menyre automatike te parkimi.

Lente me pamje te gjere 170°

Frekuenca FM: 87.50 MHz-108.00 MHz.

Rezolucioni 480x800.

Formati i videos qe suporton: RMAV/RM/MP4/MP5/AVI/FLV

Formati i audios qe suporton: MP3/WMA/WAV/APE/

Formati i pamjes qe suporton: JPEG/BMP/GIF/TIF

Me karte TF Slot & 2 porta USB.

Formati i videove 1080P

Produkti permban: Kasetofonin MP5, 2 fisha, manual dhe pultin.

Permasat e kasetofonit jane: 178x75x100mm