5 990 Lekë


Përshkrimi

  • Kasetofon makine CY-9701
  • Lidhje bluetooth dhe suporton USB/SD/AUX/TF
  • FM/AM
  • E pajisur me mikrofon dhe telekomande
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 25285

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

22 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 590 Lekë
4 590 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (12)
I disponueshëm
6 990 Lekë
7 590 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (31)
I disponueshëm
7 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (4)
2 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (38)
I disponueshëm
4 790 Lekë
5 790 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
7 590 Lekë
Shitur (26)
1 ne stok
Cmimi me i lire i garantuar
13 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (5)
I disponueshëm
3 190 Lekë
4 190 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (211)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (65)
4 ne stok
32 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
9 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
12 990 Lekë
15 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (3)
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
10 990 Lekë
11 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
1 ne stok
9 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Kasetofon per makinen modeli CY-9701

Me radio FM/AM. Suporton USB, SD/ Fishe AUX, karte memorie TF cardformatin MP5 dhe te gjithe formatet e tjera me poshrte

WMA, stereo, lidhet me bluetooth me paisjet tuaja dhe eshte e pajisur me mikrofon

Me opsion qe hap dhe mbyll telefonaten, per volumin dhe telekomande

Nje kasetofon qe ju jep mundesine te zgjidhni kenget e preferuara ti ruani ne nje usb dhe ti degjoni ne cdo kohe ne makinen tuaj dhe jo vetem

Specifikat

Garancia 1 muaj
Permasa 170x60mm
Porta USB 1 Porte USB
Madhesia e Ekranit 4''