590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni1 400 Lekë


Përshkrimi

  • MP3 me Bluetooth G7 Universal
  • Lidhet me bluetooth, degjoni muzike dhe flisni ne telefon 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 14152

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

3 990 Lekë
Shitur (68)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (69)
I disponueshëm

10 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
Shitur (106)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (45)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (111)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (33)
3 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (103)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (51)
I disponueshëm

Përshkrimi

MP3 me Bluetooth G7 Universal

Mund te kryeni ne cdo moment telefonata ose te degjoni muziken tuaj te preferuar

Lidhje me bluetooth me nje cilesi te larte audio

Gjithashtu ju mund te degjoni muzike ne formatet MP3 dhe WMA

Suporton usb (ku ju mund te karikoni telefonin ose te degjoni muzike)

Karte Micro SD 

Nderlidhje nepermjet fishes AUX

Ndalon dyfishimin e zerit ne momentin kur ju po kryeni telefonaten (efekti ECHO)

Specifikat

Garancia 1 muaj

Produktet që keni parë