2 490 Lekë


Përshkrimi

MP3 per makine me bluetooth dhe mbajtese per celularin Vendoset tek hapsirat e ajrit te kondicionuar dhe lidhet me ndezesin e cigareve Suporton TF karte (32 GB Max) , lidhet me bluetooth dhe ka lidhje me frekuence FM 87.5 MHz-108MHz Transmetoni muzikën në stereo makinë nëpërmjet portit fishes AUX Versioni i Bluetooth V3.0 + EDR, qe mund te beni telefonata nepermjet mikrofonit te tij te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25415

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

MP3 per makine me bluetooth dhe mbajtese per celularin

Vendoset tek hapsirat e ajrit te kondicionuar dhe lidhet me ndezesin e cigareve

Suporton TF karte (32 GB Max) , lidhet me bluetooth dhe ka lidhje me frekuence FM 87.5 MHz-108MHz

Transmetoni muzikën në stereo makinë nëpërmjet portit fishes AUX

Versioni i Bluetooth V3.0 + EDR, qe mund te beni telefonata nepermjet mikrofonit te tij te integruar

Ekran LCD i ndricuar. Distanca e transmetimit: 5m

12 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (58)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
1 290 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (62)
I disponueshëm
790 Lekë
1 790 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (6)
4 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (383)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
New
990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.