990 Lekë


Përshkrimi

MP3 per makinen tuaj me bluetooth G6 Mund ta vendosni ne makine dhe te degjoni muzike dhe njekohesisht te karikoni telefonin tuaj Me ekran, radio FM. Suporton U-disk dhe TF card Mund ti pergjigjeni telefonatave lehtesisht dhe muzika fillon automatikisht kur telefonata mbaron Me redutim maksimal te zhurmes. Fiket dhe ndizet automatikisht

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 30292

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

MP3 per makinen tuaj me bluetooth G6

Mund ta vendosni ne makine dhe te degjoni muzike dhe njekohesisht te karikoni telefonin tuaj

Me ekran, radio FM. Suporton U-disk dhe TF card

Mund ti pergjigjeni telefonatave lehtesisht dhe muzika fillon automatikisht kur telefonata mbaron

Me redutim maksimal te zhurmes. Fiket dhe ndizet automatikisht

9 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (90)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (35)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (13)
3 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.