5 690 Lekë


Përshkrimi

Sensore parkimi dhe sistem alarmi e perfshire ne nje paketim.

-Teknologji kunder alarmeve fallso.

- 2 sensore parkimi te zinj.

-Sensore te cilet mund te pershtaten ne cdo lloj kushtesh atmosferike.

-Identifikim shume i shpejte i objekteve ne afersi.

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 11905

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Sensore parkimi dhe sistem alarmi e perfshire ne nje paketim.

-Teknologji kunder alarmeve fallso.

- 2 sensore parkimi te zinj.

-Sensore te cilet mund te pershtaten ne cdo lloj kushtesh atmosferike.

-Identifikim shume i shpejte i objekteve ne afersi.

-Mund te detektoje dhe ne raste te reshjeve te denura apo mjegulle.

-Sistem i cili mund te mbylle xhamat e dritares nepermjet telekomandes.

-Hapje e bagazhit.

-Sistem anti-rrembim i cili me ane te kodimimiit unik nuk lejon ndezjen e makines.

Produki eshte origjinal dhe i certifikuar per europe.

Universal per te gjithe modelet e makinave.

Specifikat

MarkaSteelmate
Garancia1 vit

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
399 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
399 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
590 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
SHITUR
690 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (13)
Nuk ka me gjendje
1 890 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
399 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.