790 Lekë


Përshkrimi

Veshje timoni imitacion druri.

Elegante dhe klasike.

Anti rreshqitje.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 9899

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Veshje timoni imitacion druri.

Elegante dhe klasike.

Anti rreshqitje.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

12 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
1 791 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (4)
2 ne stok
1 090 Lekë
I disponueshëm
3 290 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al