1 090 Lekë


Përshkrimi

Konvertues rryme universal DC-DC 24V

Konvertues (transformator) rryme universal...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 8383

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Konvertues rryme universal DC-DC 24V

Konvertues (transformator) rryme universal DC-DC 24V.

Me rregullator voltazhi dhe 5 adaptore.

Me drite treguese led.

Hyrje: DC 24V.

Dalje: DC 3-12V (3V, 4.5V, 6V, 7.5V, 9V, 12V).

Maximum 1.2A

Produktet që keni parë

Reviews (0)