38 990 Lekë


Përshkrimi

Bateri e markes Beta D6

E tipit D, e cila perdoret vetem per kamiona

Tensioni 12 Volt, Kapaciteti 220 AH

Bateria eshte MF dhe ka permasa 518x276x242 mm

Humbje...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24951

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

22 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 190 Lekë
I disponueshëm
9 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 3000 L
9 990 Lekë
12 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
14 190 Lekë
I disponueshëm
15 590 Lekë
I disponueshëm
16 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 290 Lekë
I disponueshëm
22 190 Lekë
I disponueshëm
28 290 Lekë
I disponueshëm
31 890 Lekë
I disponueshëm
35 190 Lekë
I disponueshëm
18 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
7 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 290 Lekë
I disponueshëm
11 190 Lekë
I disponueshëm
13 190 Lekë
I disponueshëm
12 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
19 490 Lekë
I disponueshëm
21 190 Lekë
I disponueshëm
22 190 Lekë
I disponueshëm
29 890 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Bateri e markes Beta D6

E tipit D, e cila perdoret vetem per kamiona

Tensioni 12 Volt, Kapaciteti 220 AH

Bateria eshte MF dhe ka permasa 518x276x242 mm

Humbje minimale uji. Rezistente ndaj vibrimit, material cilesore dhe jetgjatesi fale formules 

Përveç kapacitetit të lartë të rezervës bateria siguron një performancë të lartë të ndezjes së motorrit dhe jetë të gjatë.

Specifikat

Marka Beta
Garancia 2 Vite

Produktet që keni parë

Reviews (0)