12 890 Lekë


Përshkrimi

Llampa Philips Xenon D2S White Vision 85V 35W S1-85122 WHV

Ndricim i brendshem ne 85 V

Cilesi e larte dhe e permirsuar

Marka: Philips

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 43085

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Llampa Philips Xenon D2S White Vision 85V 35W S1-85122 WHV

Ndricim i brendshem ne 85 V

Cilesi e larte dhe e permirsuar

Marka: Philips

Specifikat

Marka Philips

Reviews (0)