399 Lekë
990 Lekë
Kurseni 591 Lekë


Përshkrimi

Mund te kryeni ne cdo moment telefonata ose te degjoni muziken tuaj te preferuar ne saj te 

nderlidhjes me bluetooth me nje cilesi te larte audio.

Gjithashtu ju mund te degjoni...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 21946

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

20 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 890 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
990 Lekë
Shitur (1435)
1 ne stok
- 500 L
790 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (174)
2 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (37)
I disponueshëm
SHITUR
1 690 Lekë
Shitur (42)
Nuk ka me gjendje
990 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (57)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
- 510 L
1 990 Lekë
2 500 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 690 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
- 200 L
790 Lekë
990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
New
1 390 Lekë
I disponueshëm
New
1 590 Lekë
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Mund te kryeni ne cdo moment telefonata ose te degjoni muziken tuaj te preferuar ne saj te 

nderlidhjes me bluetooth me nje cilesi te larte audio.

Gjithashtu ju mund te degjoni muzike neformat  MP3 dhe WMA.

-Suporton usb (ku ju mund te karikoni telefonin ose te degjoni muzike)

-Karte Micro SD 

-Nderlidhje nepermjet fishes AUX

-Ndalon dyfishimin e zerit ne momentin kur ju po kryeni telefonaten (efekti ECHO)

 

Bli i sigurt me 0 Stres tek dyqani më i madh në Shqipëri Aladini.al

Për këtë produkt edhe për të gjithë të tjerët keni 14 ditë të drejtën e kthimit të produktit. Shiko këtu detajet ose përdor formularin për ta kthyer produktin. Formulari i kthimit këtu

Porosinë mund ta bëni me butonin porosit me 1 klikim dhe transporti është i mundur për të gjithë Shqipërinë.

Shiko detaje mbi transportin këtu

https://sc01.alicdn.com/kf/HTB1UDENRVXXXXamapXXq6xXFXXXv/200040280/HTB1UDENRVXXXXamapXXq6xXFXXXv.jpg

https://sc01.alicdn.com/kf/HTB1OckGRVXXXXbqapXXq6xXFXXXu/200040280/HTB1OckGRVXXXXbqapXXq6xXFXXXu.jpg

Specifikat

Garancia 1 muaj

Produktet që keni parë

Reviews (0)