790 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

MP3 X12 per makinen, me ekran LED

Degjoni muzike  dhe merni telefonata kur jeni duke udhetuar

Lidheni me ane te bluetooth me telefonin tuaj dhe pergjigjuni automatikisht

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 31546

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

20 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 591 L
399 Lekë
990 Lekë
Shitur (394)
I disponueshëm
2 890 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
990 Lekë
Shitur (1435)
1 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (37)
I disponueshëm
SHITUR
1 690 Lekë
Shitur (42)
Nuk ka me gjendje
990 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (57)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
- 510 L
1 990 Lekë
2 500 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 690 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
- 200 L
790 Lekë
990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
New
1 390 Lekë
I disponueshëm
New
1 590 Lekë
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

MP3 X12 per makinen, me ekran LED

Degjoni muzike  dhe merni telefonata kur jeni duke udhetuar

Lidheni me ane te bluetooth me telefonin tuaj dhe pergjigjuni automatikisht

Suporton telefonata me mikrofonin e integruar

2 porta USB 

Mund te karikoni telefonin tuaj fale daljes USB

Bli i sigurt me 0 Stres tek dyqani më i madh në Shqipëri Aladini.al

Për këtë produkt edhe për të gjithë të tjerët keni 14 ditë të drejtën e kthimit të produktit. Shiko këtu detajet ose përdor formularin për ta kthyer produktin. Formulari i kthimit këtu

Porosinë mund ta bëni me butonin porosit me 1 klikim dhe transporti është i mundur për të gjithë Shqipërinë.

Shiko detaje mbi transportin këtu

Produktet që keni parë

Reviews (0)