6 790 Lekë


Përshkrimi

Makine qethjeje Braun modeli BT3040 Per mjekren dhe floket tuaj Me 39 nivele rregullimi te prerjes per nje rezultat me te mire Me prerese cilesi mjaft e mire qe rregullon floket tuaj me gjatesine qe deshironi Kreheri preres i flokeve 1-10mm ndersa per mjekren 11-20 mm Punon deri ne 60 minuta pa ndaluar me nje te karikuar te vetme prej 8 oresh Pastrohet ne uje te rrjedhshem pa veshtiresi...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 19899

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Makine qethjeje Braun modeli BT3040

Per mjekren dhe floket tuaj

Me 39 nivele rregullimi te prerjes per nje rezultat me te mire

Me prerese cilesi mjaft e mire qe rregullon floket tuaj me gjatesine qe deshironi

Kreheri preres i flokeve 1-10mm ndersa per mjekren 11-20 mm

Punon deri ne 60 minuta pa ndaluar me nje te karikuar te vetme prej 8 oresh

Pastrohet ne uje te rrjedhshem pa veshtiresi

Se bashku me makinen vjen edhe brisku Gillete dhurate

Me ekran LED qe tregon ngarkimin ne menyre qe ju te jeni te informuar gjithmone

Ne paketim do te gjeni gjithashtu dy kreher me gjatesi fikse prerje 1 dhe 2 mm, nje me te shkurter 1-10mm per mjekren.

Specifikat

Marka Braun
Garancia 1 vit

Vleresimet

No customer reviews for the moment.