2 490 Lekë


Përshkrimi

Makine qethese e markes Iskra modeli MR-700 3 ne 1, pret mjekren tuaj, floket sipas deshires, koke per heqen e qimeve te hundes dhe vesheve si dhe per prerjen e vetullave Fuqia e makines 2W dhe tensioni 1.2V Një produkt i cili plotëson një sërë kërkesash. Karakteristikat e një produkti me performancë profesionale dedikuar atyre personave të cilët kërkojnë të kryejnë një pafundësi gjërash me...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25093

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Makine qethese e markes Iskra modeli MR-700

3 ne 1, pret mjekren tuaj, floket sipas deshires, koke per heqen e qimeve te hundes dhe vesheve si dhe per prerjen e vetullave

Fuqia e makines 2W dhe tensioni 1.2V

Një produkt i cili plotëson një sërë kërkesash.

Karakteristikat e një produkti me performancë profesionale dedikuar atyre personave të cilët kërkojnë të kryejnë një pafundësi gjërash me nje produkt të vetëm.

Prerje super e shkurtër, praktike dhe shume funksionale

Specifikat

Marka Iskra

Vleresimet

No customer reviews for the moment.