noi originals

Pershkrimi i shitesit

Produkte per kujdesin personal dhe kozmetik origjinale nga brendet me te mira.

Produktet tona importohen te gjitha nga Europa(France,Spanj,Itali).

Cmimet tona jane ato qe gjeni ne parfumerit zyrtare ne Europ ne zonat me te famshme te shoopingut.Edhe uljet dhe ofertat behen ne baz te sezoneve.

Barkodet jane Europiane dhe nxjerrin ne kerkime te thjeshta ne motoret e kerkimeve produktin qe ju keni ne dore me te gjitha karakteristikat baz.

Emri i shitesit Refjon latifaj | Rruga Butrinti,km1,Sarande,Shqiperi
Vleresimi mesatar

Shiko produktet e Refjon latifaj Kontakt Shto tek shitesit e preferuar (1)

Shfaq 1 - 11 of 11 artikuj
Shfaq 1 - 11 of 11 artikuj