1 990 Lekë


Përshkrimi

Varese Stil i Vecante me Ngjyra

Varese me nje stil dhe dizenjo te vecante

Me topa te rrumbullaketa material cope me ngjyra te ndryshme

Pjesa e vareses me...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 30662

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

17 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 290 Lekë
3 ne stok
2 190 Lekë
3 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
4 ne stok
1 990 Lekë
4 ne stok
1 390 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
3 ne stok
1 790 Lekë
3 ne stok
9 900 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 701 Lekë
1 890 Lekë
Kurseni 10%
1 ne stok
12 000 Lekë
I disponueshëm
12 000 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 300 L
1 ne stok
2 590 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 400 L
1 ne stok
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm

Përshkrimi

Varese Stil i Vecante me Ngjyra

Varese me nje stil dhe dizenjo te vecante

Me topa te rrumbullaketa material cope me ngjyra te ndryshme

Pjesa e vareses me rruaza ngjyre te zeze

Nje prej topave te rrumbullaket ka diameter 2.5cm ndersa e gjithe gjatesia e varese eshte 45 cm

Kombinohet lehte dhe eshhte nje akesor i pershtatshem qe ploteson veshjen tuaj

Specifikat

Gjinia Femer
Permasa Diametri: 2.5cm/Gjatesia: 45 cm

Produktet që keni parë