14 400 Lekë
15 990 Lekë
Kurseni1 590 Lekë


Përshkrimi

Ore per ferma e markes Pierre Lannier, me forme rrethore.

Nje perzierje e hijeshise dhe elegances.

Me rrip celik/inoks ne njgjyre argjendi.

Fusha e ores eshte ne ngjyre...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 39089

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

25 produkte te tjere ne te njejten kategori:

18 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
18 600 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
15 000 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
17 400 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
18 600 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
14 000 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
20 700 Lekë
22 990 Lekë
Kurseni 2290 L
I disponueshëm
17 000 Lekë
18 990 Lekë
Kurseni 1990 L
I disponueshëm
17 000 Lekë
18 990 Lekë
Kurseni 1990 L
I disponueshëm
17 000 Lekë
18 990 Lekë
Kurseni 1990 L
I disponueshëm
18 900 Lekë
20 990 Lekë
Kurseni 2090 L
I disponueshëm
15 300 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 1690 L
I disponueshëm
16 200 Lekë
17 990 Lekë
Kurseni 1790 L
I disponueshëm

Përshkrimi

Ore per ferma e markes Pierre Lannier, me forme rrethore.

Nje perzierje e hijeshise dhe elegances.

Me rrip celik/inoks ne njgjyre argjendi.

Fusha e ores eshte ne ngjyre mjalti dhe imitim druri.

Rezistente ndaj ujit 3 ATM (30 m).

Diametri 36mm, trashesia 7.19mm.

Gjeresia e rripit 16mm.

Specifikat

Marka Pierre Lannier
Garancia 2 vjet

Produktet që keni parë