690 Lekë
990 Lekë
Kurseni 300 Lekë


Përshkrimi

Rrip beli per femra

Mund te kombinihet lehtesisht me fustane ose bluza

I zi dhe me togez metalike 

Material lekure e perpunuar

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33230

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Rrip beli per femra

Mund te kombinihet lehtesisht me fustane ose bluza

I zi dhe me togez metalike 

Material lekure e perpunuar

6 produkte te tjere ne te njejten kategori:

490 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
690 Lekë
990 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
690 Lekë
990 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
690 Lekë
990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
990 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
690 Lekë
990 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.