990 Lekë


Përshkrimi

Rrip beli per femra

Mund te kombinihet lehtesisht me fustane ose bluza

I zi dhe me togez metalike 

Material lekure e perpunuar

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 33230

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

6 produkte te tjere ne te njejten kategori:

490 Lekë
Shitur (13)
4 ne stok
990 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm

Përshkrimi

Rrip beli per femra

Mund te kombinihet lehtesisht me fustane ose bluza

I zi dhe me togez metalike 

Material lekure e perpunuar

Produktet që keni parë