1 990 Lekë


Përshkrimi

Syze per Femra modeli 4060A

Syzet me trend te momentit dhe me te kerkuarat 

Prerje stil dhe komode 

Vijne ne kombinime ngjyrash dhe me skelet te holle 

Pjesa e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 32842

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

23 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
1 990 Lekë
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 290 Lekë
I disponueshëm
SHITUR
1 990 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
SHITUR
1 990 Lekë
Shitur (5)
Nuk ka me gjendje
1 990 Lekë
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
490 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (2)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Syze per Femra modeli 4060A

Syzet me trend te momentit dhe me te kerkuarat 

Prerje stil dhe komode 

Vijne ne kombinime ngjyrash dhe me skelet te holle 

Pjesa e xhamave eshte katrore e vogel  

Produktet që keni parë