590 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 700 Lekë


Përshkrimi

Syze dielli nga koleksioni Tally Weijl

Modeli me syze të pasqyruara dhe korniza metalike.

Ajo ka një filtër UV 400 Mbrojtje UV

Forma e kornizës: Aviator.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 33379

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Syze dielli nga koleksioni Tally Weijl

Modeli me syze të pasqyruara dhe korniza metalike.

Ajo ka një filtër UV 400 Mbrojtje UV

Forma e kornizës: Aviator.

Specifikat

Gjinia Femer
Marka Tally Weijl

25 produkte te tjere ne te njejten kategori:

590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1400 L
3 ne stok
890 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (2)
3 ne stok
590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1400 L
3 ne stok
590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (4)
2 ne stok
590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1400 L
1 ne stok
590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1400 L
1 ne stok
590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (7)
1 ne stok
890 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (1)
4 ne stok
590 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (4)
I disponueshëm
590 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (9)
1 ne stok
590 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 900 L
I disponueshëm
590 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 900 L
I disponueshëm
590 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (2)
4 ne stok
590 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 700 L
I disponueshëm
590 Lekë
990 Lekë
Kurseni 400 L
1 ne stok
SHITUR
1 990 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (4)
1 ne stok
590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1400 L
2 ne stok
590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (1)
1 ne stok
590 Lekë
990 Lekë
Kurseni 400 L
1 ne stok
590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1400 L
I disponueshëm
590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (1)
3 ne stok
590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1400 L
3 ne stok
290 Lekë
590 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
390 Lekë
690 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al