1 990 Lekë


Përshkrimi

Syze per Femra modeli ICONS 2140

Me skelet te holle dhe ne forme rrethore 

Mund te beni diferencen ne cdo kohe 

Do te dukeni teper ne stil 

Xhama ne gjyra te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Nuk ka me gjendje

Referenca: 32847

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

23 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 290 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (2)
3 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
1 990 Lekë
1 ne stok
1 990 Lekë
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
1 290 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (1)
4 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
4 ne stok
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
SHITUR
1 990 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
1 990 Lekë
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
490 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (2)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Syze per Femra modeli ICONS 2140

Me skelet te holle dhe ne forme rrethore 

Mund te beni diferencen ne cdo kohe 

Do te dukeni teper ne stil 

Xhama ne gjyra te ndryshme per lehtesi ne zgjedhje sipas deshires 

Produktet që keni parë