2 290 Lekë


Përshkrimi

Atlete per Femra me Viza Blu & Kuqe

Atlete me vija anesore blu dhe te kuqe anesore  per femra

Materiali lekure e perpunuar

Ngjyra kryesore eshte e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 18203

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 30%
2 079 Lekë
2 970 Lekë
Shitur (20)
1 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (18)
3 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (20)
2 ne stok
- 30%
910 Lekë
1 300 Lekë
Shitur (21)
1 ne stok
- 30%
1 049 Lekë
1 499 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (17)
1 ne stok
- 30%
210 Lekë
300 Lekë
Shitur (13)
4 ne stok
- 30%
1 043 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
- 30%
1 393 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (15)
2 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (19)
3 ne stok
- 30%
903 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (26)
2 ne stok
- 30%
903 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (18)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (9)
4 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (23)
2 ne stok
- 1300 L
1 490 Lekë
2 790 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
- 30%
1 393 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (14)
2 ne stok
- 30%
2 093 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (21)
2 ne stok
999 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
- 30%
903 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 30%
2 443 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (18)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (11)
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (20)
3 ne stok
- 30%
1 603 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (21)
2 ne stok

Përshkrimi

Atlete per Femra me Viza Blu & Kuqe

Atlete me vija anesore blu dhe te kuqe anesore  per femra

Materiali lekure e perpunuar

Ngjyra kryesore eshte e bardha, mjaft pranverore dhe stil

Kombinohen lehte me xhinse dhe jane mjaft praktike per perditshmerine tuaj

Specifikat

Gjinia Femer
Materiali Lekure e Perpunuar

Produktet që keni parë

Reviews (0)