790 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

Kanatjere me perla Cool & Sexy.

Me ngjyre te zeze dhe e dekoruar me perla te bardha.

Kanatjerja eshte me thurje dhe me jake ne forme V.

Prerje e ngushte per te nxjerre ne pahformat.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 34141

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kanatjere me perla Cool & Sexy.

Me ngjyre te zeze dhe e dekoruar me perla te bardha.

Kanatjerja eshte me thurje dhe me jake ne forme V.

Prerje e ngushte per te nxjerre ne pahformat.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 090 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (1)
3 ne stok
1 090 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 090 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (3)
2 ne stok
1 090 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 900 L
I disponueshëm
1 090 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 800 L
3 ne stok
1 190 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1100 L
Shitur (2)
2 ne stok
890 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 700 L
I disponueshëm
890 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 700 L
3 ne stok
790 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 700 L
I disponueshëm
890 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1100 L
I disponueshëm
790 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 700 L
4 ne stok
790 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
1 ne stok
790 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (1)
2 ne stok
490 Lekë
990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (10)
1 ne stok
1 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (6)
I disponueshëm
1 390 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.