1 490 Lekë


Përshkrimi

Bluze per Femra Transparente

Stil shume i vecante

Material rrjete me shkrim ne pjesen para

Nje pamje sportive dhe klasike ne te njejten kohe. 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 33190

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 890 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Bluze per Femra Transparente

Stil shume i vecante

Material rrjete me shkrim ne pjesen para

Nje pamje sportive dhe klasike ne te njejten kohe.