1 619 Lekë
2 490 Lekë


Përshkrimi

Kemishe me Pala

Ne ngjyre te bardhe me dhe krahe te gjate c 

Vjen me pala ne pjesen e fundit te kemishes dhe e lirshme 

Material i plote dhe me jaka 

I dizenjuar...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 33415

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kemishe me Pala

Ne ngjyre te bardhe me dhe krahe te gjate c 

Vjen me pala ne pjesen e fundit te kemishes dhe e lirshme 

Material i plote dhe me jaka 

I dizenjuar me disa lule te vogla ne siperfaqe

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

nice

shume e bukur, me pelqen qe eshte si ne foto dhe nuk eshte transparente qe mund ta vesh pa problem dhe pa kanatjere.