1 400 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1 090 Lekë


Përshkrimi

Kemishe me Zinxhir Cool & Sexy SGT13

Stil i vecante shumengjyreshe dhe e lirshme 

E holle dhe teper stinore 

Mbyllje me zinxhir te madh dhe me jake normale

Vjen...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 34183

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kemishe me Zinxhir Cool & Sexy SGT13

Stil i vecante shumengjyreshe dhe e lirshme 

E holle dhe teper stinore 

Mbyllje me zinxhir te madh dhe me jake normale

Vjen me krahe trecerekshe.

Produktet që keni parë

Reviews (0)