1 590 Lekë


Përshkrimi

Kemishe per Femra

Me nuanca te leopordit 

Prerje e lirshme dhe elegante, me nje fjongo ne pjesen e jakes

Mbyllje me kopsa 

Do te dukeni teper te veshur dhe ne...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 33202

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kemishe per Femra

Me nuanca te leopordit 

Prerje e lirshme dhe elegante, me nje fjongo ne pjesen e jakes

Mbyllje me kopsa 

Do te dukeni teper te veshur dhe ne stil.

       

Produktet që keni parë