890 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 700 Lekë


Përshkrimi

Kemishe per Femra

Me ngjyre te zeze dhe lule shumengjyreshe

Prerje e lirshme dhe e kombinueshme me veshje sportive por dhe te tjera

Mbyllje me kopsa 

Do te dukeni teper te veshur dhe ne stil.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33203

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kemishe per Femra

Me ngjyre te zeze dhe lule shumengjyreshe

Prerje e lirshme dhe e kombinueshme me veshje sportive por dhe te tjera

Mbyllje me kopsa 

Do te dukeni teper te veshur dhe ne stil.

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.