1 590 Lekë


Përshkrimi

Kemishe per Femra

Me ngjyre te zeze dhe lule shumengjyreshe

Prerje e lirshme dhe e kombinueshme me veshje sportive por dhe te tjera

Mbyllje me kopsa 

Do te dukeni...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 33203

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kemishe per Femra

Me ngjyre te zeze dhe lule shumengjyreshe

Prerje e lirshme dhe e kombinueshme me veshje sportive por dhe te tjera

Mbyllje me kopsa 

Do te dukeni teper te veshur dhe ne stil.

Produktet që keni parë