2 290 Lekë


Përshkrimi

Kemishe per Femra

E bardhe dhe me jaka te dala 

Me detaj leopard ne pjesen e supeve 

Prerje slim dhe gjatesi normale 

Mbyllje me kopsa 

Do te dukeni teper...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Nuk ka me gjendje

Referenca: 33206

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kemishe per Femra

E bardhe dhe me jaka te dala 

Me detaj leopard ne pjesen e supeve 

Prerje slim dhe gjatesi normale 

Mbyllje me kopsa 

Do te dukeni teper te veshur dhe ne stil.

Produktet që keni parë