650 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 4 340 Lekë


Përshkrimi

Kanatiere me nje dizajn te vecante.

Me rripa te cilet kryqezohen.

Materiali 100% viskoze dhe me lule.

Keshillohet te lahet me dore.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 37326

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kanatiere me nje dizajn te vecante.

Me rripa te cilet kryqezohen.

Materiali 100% viskoze dhe me lule.

Keshillohet te lahet me dore.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

790 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (8)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (2)
2 ne stok
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (3)
3 ne stok
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (2)
4 ne stok
890 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (1)
2 ne stok
1 090 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (2)
2 ne stok
790 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 800 L
I disponueshëm
790 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 800 L
3 ne stok
690 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 600 L
I disponueshëm
790 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (7)
I disponueshëm
690 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 800 L
4 ne stok
SHITUR
690 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
790 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (4)
2 ne stok
1 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (7)
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al