1 790 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 200 Lekë


Përshkrimi

Bluze per femra me zemer

Zemra me vendin per te vendosur celsin kombinohet me bluzen per meshkuj qe e gjeni ketu 

Material cilesore dhe shume praktik

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 30445

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

1 790 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (5)
I disponueshëm
190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Bluze per femra me zemer

Zemra me vendin per te vendosur celsin kombinohet me bluzen per meshkuj qe e gjeni ketu 

Material cilesore dhe shume praktik

13 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 790 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (4)
I disponueshëm
1 790 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (5)
I disponueshëm
1 790 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (5)
I disponueshëm
1 790 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (6)
I disponueshëm
1 790 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 790 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
1 790 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
2 199 Lekë
I disponueshëm
1 299 Lekë
I disponueshëm
1 790 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (3)
I disponueshëm
690 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (9)
4 ne stok
1 790 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (3)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.