1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

Bluze per Femra me mbishkrim QUEEN

Sportive dhe e ngrohte

E gjeni dhe ne modelin per meshkuj me mbishkrim King, ketu

Kombinohuni se bashku ne cift

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 30460

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Bluze per Femra me mbishkrim QUEEN

Sportive dhe e ngrohte

E gjeni dhe ne modelin per meshkuj me mbishkrim King, ketu

Kombinohuni se bashku ne cift

Produktet që keni parë

Reviews (0)