1 990 Lekë


Përshkrimi

Bluze per meshkuj me mbishkrim King

Sportive dhe e ngrohte

E gjeni dhe ne modelin per femra me mbishkrimin Queen, ketu

Kombinohuni se bashku ne cift

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 30461

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Bluze per meshkuj me mbishkrim King

Sportive dhe e ngrohte

E gjeni dhe ne modelin per femra me mbishkrimin Queen, ketu

Kombinohuni se bashku ne cift

13 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 199 Lekë
I disponueshëm
1 299 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
690 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (8)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.