1 750 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 840 Lekë


Përshkrimi

Bluze e bardhe me menge te gjata

Model sportiv, mbyllje me zinxhire nga pas

Mbishkrim ACT me te zeze ne pjesen pas

Materiali: 60 % pambuku dhe 40 % poliester.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 39011

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 720 L
1 270 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 960 L
830 Lekë
1 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 610 L
880 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
- 1590 L
1 400 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 1245 L
1 245 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (10)
3 ne stok
- 665 L
1 025 Lekë
1 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 680 L
910 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
- 760 L
830 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 700 L
SHITUR
990 Lekë
1 690 Lekë
Shitur (8)
Nuk ka me gjendje
- 665 L
825 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 760 L
830 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
- 610 L
1 080 Lekë
1 690 Lekë
I disponueshëm
- 665 L
825 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 465 L
1 025 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 415 L
1 575 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 415 L
1 575 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 415 L
1 575 Lekë
1 990 Lekë
I disponueshëm
- 415 L
1 575 Lekë
1 990 Lekë
I disponueshëm
- 415 L
1 575 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 370 L
1 620 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 210 L
1 780 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 1125 L
1 365 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
- 870 L
1 120 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 665 L
825 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (11)
1 ne stok
- 610 L
880 Lekë
1 490 Lekë
2 ne stok
- 320 L
670 Lekë
990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok

Përshkrimi

Bluze e bardhe me menge te gjata

Model sportiv, mbyllje me zinxhire nga pas

Mbishkrim ACT me te zeze ne pjesen pas

Materiali: 60 % pambuku dhe 40 % poliester.

Reviews (0)