790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 Lekë


Përshkrimi

Bluze bardh me mbishkrim Va bene

Jake e rrumbullakte dhe menge shkurt

Material 100 % pambuk

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 39022

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 845 L
1 145 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 940 L
650 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 1200 L
1 290 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
- 700 L
790 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 1240 L
750 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (8)
2 ne stok
- 700 L
790 Lekë
1 490 Lekë
2 ne stok
- 200 L
790 Lekë
990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
- 200 L
790 Lekë
990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 300 L
1 290 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
- 700 L
1 590 Lekë
2 290 Lekë
4 ne stok
- 700 L
1 590 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 800 L
1 790 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
- 600 L
990 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
- 600 L
SHITUR
990 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (5)
Nuk ka me gjendje
- 750 L
1 240 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
- 600 L
990 Lekë
1 590 Lekë
4 ne stok
- 600 L
990 Lekë
1 590 Lekë
4 ne stok
- 755 L
835 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 130 L
1 160 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 2000 L
1 990 Lekë
3 990 Lekë
1 ne stok
- 3300 L
2 690 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 890 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
- 841 L
1 149 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
- 1100 L
1 490 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 300 L
990 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm

Përshkrimi

Bluze bardh me mbishkrim Va bene

Jake e rrumbullakte dhe menge shkurt

Material 100 % pambuk

Reviews (0)