1 990 Lekë


Përshkrimi

Bluze per Femra Tyl

Per nje look ekstravagant 

Per nje dukje sensuale 

Mund te kombinohet lehtesisht dhe ju ndihmon te ndryshoni stilin tuaj.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33221

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

4 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
New
1 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
New
1 390 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 600 L
4 ne stok

Përshkrimi

Bluze per Femra Tyl

Per nje look ekstravagant 

Per nje dukje sensuale 

Mund te kombinohet lehtesisht dhe ju ndihmon te ndryshoni stilin tuaj.

      

Produktet që keni parë