1 490 Lekë


Përshkrimi

T-shirt per Femra me mbishkrim Beauty

Me krahe te shkurtra dhe material pambuku

Ideale per t`jua dhuruar personave te vecante

E disponueshme ne dy ngjyra e bardhe dhe e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32989

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

T-shirt per Femra me mbishkrim Beauty

Me krahe te shkurtra dhe material pambuku

Ideale per t`jua dhuruar personave te vecante

E disponueshme ne dy ngjyra e bardhe dhe e zeze

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

E bukur

Bluze praktike dhe e perditshme.
Material pambuku super i mire.
Dhe pas larjes ne 90 grade stampimi eshte po i njejte. :)