1 490 Lekë


Përshkrimi

T-shirt per Femra BLONDE

Me krahe te shkurtra dhe material pambuku

Ideale per t`jua dhuruar personave te vecante

E disponueshme ne dy ngjyra e bardhe dhe e zeze

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32956

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

T-shirt per Femra BLONDE

Me krahe te shkurtra dhe material pambuku

Ideale per t`jua dhuruar personave te vecante

E disponueshme ne dy ngjyra e bardhe dhe e zeze

Kombinohet lehtesisht dhe do te dukeni ne stil 

Produktet që keni parë

Reviews (0)